KONTAKT
Kontakt
Telefón (SK): +421 907 200 036 +421 905 500 448
Email (SK): stemisport@gmail.com

Stojany samostatné profesionálne MP-S201 Marbo

Stojany samostatné profesionálne MP-S201 Marbo

Model:   MP-S201

Séria:  Professional

Výška:   min. 94 cm - max. 180 cm

Šírka:   63 cm

Dĺžka:   77 cm

Váha:   25 KG

Maximálne zaťaženie:   300 KG

Profil konštrukcie:   80x40x3 mm

Úžitková plocha:   0,49 m2

Farba konštrukcie:   antracit metalic


Tieto profesionálne polohovateľné stojany určené na tréning s tyčou sú vyrobené z odolných oceľových profilov 80x40x3 mm a 60x60x3 mm, čo zaručuje ich pevnosť a robustnosť. To ich predurčuje k veľkej životnosti vo Vašom fitnesscentre aj pri používaní ťažkých váh.

Stojany je možné vybaviť navyše s držiakmi na kotúče MP-A001 (nie sú súčasťou), kde si po skončení môžete odložiť Vaše olympijské závažia. Naviac, takto zaťažený stojan je potom ešte viac stabilný aj pri maximálnom vysunutí.

Odkladacia časť stojanov, najviac zaťažovaná tyčou je pokrytá hrubou vrstvou odolného polyamidu. Vďaka tomu nedochádza k poškriabaniu stojanov a tyče a naviac, nárazy tyče o stojan sú oveľa tichšie.

Systém nastavovania výšky stojanov je veľmi jednoduchý a navyše veľmi rýchly. Stačí povytiahnuť kolík, rukou zvoliť  požadovanú výšku stojana a kolík zapadne do svojej polohy, čím sa zastabiluzuje výsuvná časť stojana. Nastavenie je hotové.

Kompatibilita: Stojany sú univerzálne pre lavičky rôznych značiek, takže môžete s nimi cvičiť tlaky na rovnej alebo šikmej lavici, tlaky na ramená, cviky na bicpes alebo vďaka výške až 180 cm aj drepy s činkou.

 

Vďaka dlhoročným skúsenostiam spoločnosti Marbo Sport vo výrobe profesionálnych posilňovacích zariadení  sa podarilo vytvoriť v podstate bezúdržbový produkt, ktorý znesie tú najvyššiu záťaž či hrubé zaobchádzanie typické pre komerčné fitnesscentrá. Vďaka využívaniu najnovších poznatkov a technológií pri obrábaní kovov a kovových profilov ide o zariadenie najvyššej kvality a spracovania v tejto cenovej kategórii.

 

Všetky stroje zo série Free Weight (MF) a Professional (MP) sú určené pre komerčné využitie.

 

 

263,00 €
Objednávka - 45 dní
Kód: MP-S201