KONTAKT
Kontakt
Telefón (SK): +421 907 200 036 +421 905 500 448
Email (SK): stemisport@gmail.com

Stojan na tyče MF-S001 Marbo Sport

Stojan na tyče MF-S001 Marbo Sport
Model:    MF-S001
Séria: Free Weight
Výška: 148 cm
Šírka: 99 cm
Dĺžka: 79 cm
Váha: 126 kg
Maximálne zaťaženie: 400 kg
Miesto na tyče: 10 ks, minimálna dĺžka úchopnej časti tyče: 90 cm
Úžitková plocha: 1,47 m2
Profil konštrukcie: 100 x 50 x 3 mm
Farba rámu:  antracit metalic + čierna

Nová séria Marbo Free Weight (MF) je línia profesionálnych zariadení na voľné závažia. Všetky stroje z tejto série sú vyrobené z oceľových profilov 100x50x3 mm a 100x40x3 mm. Nový oblý dizajn zaručuje okrem vynikajúcej funkcionality aj to, že tieto zariadenia budú ozdobou každej profesionálnej posilňovne.

S týmto stojanom na tyče budete mať vo Vašej posilňovni poriadok a vďaka malým rozmerom sa hodí najmä do priestorovo menších fitnesscentier.

Na odkladacie háky sa zmestí celkovo 10 ks tyčí s dĺžkou nakl. časti 90 cm. Háky sú vypálené z plechu hrubého 10 mm a sú pokryté gumovými chráničmi, ktoré chránia háky aj tyče pred mechanickým poškodením a poškriabaním. Odkladanie tyčí je preto bezpečné a tiché.

Nohy majú gumovú stopku z hrubej gumy, ktorá zabraňuje nechcenému pohybu stojana na akomkoľvek povrchu.

Konštrukcia je vyrobená z pevných oceľových profilov 100x50x3 mm a tvorí jednoliaty a masívny celok. Zabezpečuje maximálnu bezpečnosť Vašich klientov a okrem toho vyzerá celý stojan veľmi atraktívne.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam spoločnosti Marbo Sport vo výrobe profesionálnych posilňovacích zariadení  sa podarilo vytvoriť v podstate bezúdržbový produkt, ktorý znesie tú najvyššiu záťaž či hrubé zaobchádzanie typické pre komerčné fitnesscentrá. Vďaka využívaniu najnovších poznatkov a technológií pri obrábaní kovov a kovových profilov ide o zariadenie najvyššej kvality a spracovania v tejto cenovej kategórii.

 

Všetky stroje zo série Free Weight (MF) a Professional (MP) sú určené pre komerčné využitie.

 
605,00 €
Objednávka - 45 dní
Kód: MF-S001
 
Doplňujúce údaje

Intuitívne nastavenie strojov zo série Professional (MP) a Free weight (MF) umožňuje bezproblémovú obsluhu týchto zariadení aj osobám, ktoré predtým necvičili a nemajú s týmito strojmi žiadne skúsenosti. Určené pre komerčné využitie.


CENA NEZAHŔŇA DOPRAVU A MONTÁŽ TOHTO ZARIADENIA, ČO BUDE S KLIENTOM RIEŠENÉ INDIVIDUÁLNOU DOHODOU