KONTAKT
Kontakt
Telefón (SK): +421 907 200 036 +421 905 500 448
Email (SK): stemisport@gmail.com

Marbo bradlá stacionárne MH-U101

Marbo bradlá stacionárne MH-U101

Model:   MH-U101

Výška:   150 cm

Šírka:    63 cm

Dĺžka:   82 cm

Váha:    20,3 KG

Maximálne zaťaženie:   120 KG

Úžitková plocha:   0,52 m2

129,00 €
112,00 €
Dostupnosť: skladom
Kód: MH-U101
 
Doplňujúce údaje

Bradlá MH-U101 sú multifunkčné, takže vhodné na precvičenie viacerých svalových skupín. Môžete na nich cvičiť brušné svlastvo dvíhaním/eleváciou nôh a taktiež svaly ramien, vďaka vyšvihovaniu nôh vo vzduchu.

O vaše pohodlie sa postarajú dve pohodlné polstrované podrúčky, vysoké operadlo  fixujúce chrbát a štyri rukoväte s gumovými úchytmi a logom firmy.

Použité riešenia:Ergonomické podlaketníky: Pohodlie Vášho cvičenia je veľmi dôležité! Pre výrobu podlaketníkov sa použila nová, silnejšia pena o tuhosti R90, čo poskytuje pohodlnú a bezpečnú podporu pre lakte.

Rukoväte: sú zaistené s gumovými, protišmykovými držadlami, ktoré zdobí nenápadné firemné logo.Pogumovaná podstava: Aj zariadenie na domáce použitie musí byť prispôsobené na to, aby mohlo byť umiestnené na akomkoľvek podloží. Bez ohľadu na to, či máte vo svojej domácnosti plávajúcu podlahu, dlaždice alebo dosky z exotických drevín, MH-U101 budete môcť umiestniť kdekoľvek. Vďaka gumovým krytkám na nohách si buďte istí, že  nedôjde k poškriabaniu podlahy.Profesionálne prevedenie ukončenia stroja: Venujeme pozornosť všetkým častiam Vášho nového zariadenia zariadenia! Všetky kovové časti sú natreté práškovou technológiou, ktorá zaisťuje dokonalý vzhľad. Všetky skrutky a matice sú zaistené plastovými krytkami. Toto riešenie zlepšuje estetiku celého zariadenia a zabraňuje náhodnému poraneniu športovca odrením sa o kovové diely.Pevnejšia opierka: MH-U101 má novú, silnejšiu opierku ergonomického tvaru, ktorý umožňuje pohodlnejšie používanie. Bolo použité zároveň nové čalúnenie s prešívaním, aby sa zabezpečila ešte väčšia a odolnosť voči oderu. Vďaka kombinácii dvoch kontrastných farieb (čierna a červená) toto zariadenie vyzerá atraktívne, sviežo a moderne.Zaručujeme, že tak dokonale funkčné a esteticky príťažlivé zariadenie domáceho posilňovania v tejto cenovej kategórii neponúka žiadny iný výrobca na trhu.Zariadenie je 100% poľským produktom, vďaka čomu neriskujete nízku kvalitu v podobe čínskych napodobenín. Vďaka nepretržitej investícii do strojov na lisovanie plechov a kovových profilov, Marbo Sport nastavuje nové štandardy na trhu lacného zariadenia pre domáce použitie.Inovatívne technológie a moderné riešenia idú ruka v ruke s použitím najkvalitnejších materiálov. Marbo Sport ako jediná firma v Poľsku vyrába domáce fitness zariadenia pomocou najmodernejšej, počítačom riadenej technológie, ktorá takto zaisťuje perfektnú montáž dielov a výrazne zlepšuje estetiku prevedenia.Charakteristika línie HOME:

Produkty z tejto línie sú určené pre začiatočníkov a kulturistických nadšencov, ktorí začínajú s posilňovaním a cvičia v domácich podmienkach. Ideálne riešenie pre všetkých, ktorí sú obmedzení financiami alebo nemajú možnosť pravidelne navštevovať komerčné fitness centrá.Zariadenia sú veľmi dobre premyslené tak, aby bola zabezpečená požadovaná funkčnosť a zároveň jednoduchá montáž. Zariadenia zo série Home sú vyrobené z odolného 40x40 mm profilu, čo zaisťuje bezkonkurenčnú stabilitu, neporovnateľnú s čínskymi výrobkami a  pritom stále s veľmi výhodnou cenou. Elegantnú estetiku zaisťuje červeno -  čierne  čalúnenie, pevná - 3 cm hrubá molytanová výplň a práškové lakovanie.