KONTAKT
Kontakt
Telefón (SK): +421 907 200 036 +421 905 500 448
Email (SK): stemisport@gmail.com

Legpress + Hack drep MS-U106 Marbo Sport

Legpress + Hack drep MS-U106 Marbo Sport

Technické údaje:

Model: MS-U106

Séria: Semi Pro

Výška: 148 cm

Šírka: 110 cm

Dĺžka: 232 cm

Váha: 129 Kg

Platforma: Horná 47x49 cm, Spodná 31x55 cm

Miesto na závažie: priemer tŕňa 25 mm

Maximálne zaťaženie: 350 Kg vrátane posuvnej časti 30 kg

Profil konštrukcie: 50 x 50 x 2 mm

Materiál: oceľ

Prevedenie: práškový náter čierno/červená farba

Typ zaťaženia: voľné závažia (kotúče)


MS-U106 je moderné dvoj-funkčné zariadenie, ktoré je nevyhnutné pre akékoľvek domáce alebo klubové posilňovne. Vhodný tréning nôh na tomto stroji zaisťuje získanie peknej a súmernej postavy, zlepšenie reakcie organizmu pri  sekrécii hormónov, vrátane testosterónu a  rastového hormónu. Okrem toho napomáha k efektívnejšiemu spaľovaniu telesného tuku.

Vďaka dvom možnostiam nastavenia stroja Vám toto zariadenie umožní  jednoducho vykonať 2 rozdielne cviky: legpress (vytláčanie nohami v sede) a hacken drep (šikmé drepy). Trénovať svalstvo nôh tak môžete v domácom prostredí.

Nakladacie tŕne (4x) s priemerom 25 mm umožňujú bezpečné naloženie kotúčov o celkovej váhe až 350 Kg.

Dve veľké protišmykové platformy z 5 mm hrubého plechu umožňujú rôzne umiestnenie Vašich nôh počas tréningu pri zachovaní maximálne bezpečnosti.

O bezpečnosť sa starajú otočné pogumované blokády, ktoré sa ovládajú pomocou dvoch párov rukovätí. Rôzne vysoké osoby si ľahko zvolia tú správnu polohu. Potom si jednoducho pomocou pootočenia tyče s blokádami viete stroj zaistiť. V spodnej časti vodiacich tyčí sú umiestené gumené tlmiče, ktoré chránia stroj pred nechceným nárazom plne naloženej pohyblivej časti. Horná platforma je nastaviteľná v piatich polohách a umožňuje prispôsobenie stroja komukoľvek bez ohľadu na výšku.

Operadlo je hrubé až 5 cm a každý cvičiaci sa o neho dokáže pohodlne oprieť. Základom operadla je pevná MDF doska, čalúnenie je vyrobené z odolnej syntetickej kože, ktorá je prešitá silnou niťou Epic od firmy COASTS.

Nohy sú ukončené gumenými stopkami, vďaka ktorým je zariadenie stabilné na akejkoľvek podlahe.

Všetky skrutky zakrývajú plastové záslepky, ktoré nielenže zvyšujú celkovú estetiku, ale zabraňujú prípadným poraneniam alebo odreninám.

Silná a masívna konštrukcia stroja, hrubý a tvrdý plech s protišmykovou úpravou, zosilnené čalúnenie a pevné bezpečnostné blokády, to sú iba niektoré z výhod zariadenia MS-U106, ktoré je najuniverzálnejšie profesionálne riešenie tréningu nôh pre Vás!

Séria Semi pro je určená najmä do domácností alebo do menších klubových posilňovní. Pevný profil 50x50x2 mm zaisťuje vynikajúcu funkčnosť a maximálnu odolnosť. Čalúnenie v dvojfarebnom prevedení zasa zvyšuje celkovú estetiku prevedenia.


 

790,00 €
Na sklade
Kód: MS-U106
 
Doplňujúce údaje
Najnovší model 2016, ktorý nahradil výborný MS-U006