KONTAKT
Kontakt
Telefón (SK): +421 907 200 036 +421 905 500 448
Email (SK): stemisport@gmail.com

Lavička na tlaky v ľahu hore MF-L004 Marbo Sport

Lavička na tlaky v ľahu hore MF-L004 Marbo Sport

LAVICA NA TLAKY (BENCH PRESS) V ĽAHU HORE SO STOJANMI

MODEL: MF-L004

Séria: Free Weight

NOVÝ MODEL 2016 s anatomicky tvarovaným operadlom pozostávajúcim zo 4 častí a s ešte pevnejším čalúnením ako na predošlom modeli

VÝŠKA: 151 cm

ŠÍRKA: 188 cm

DĹŽKA: 157 cm

VÁHA: 150 Kg

MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE: 400 Kg

ÚŽITKOVÁ PLOCHA: 2,95 m2

PROFIL KONŠTRUKCIE: 100x40x3 mm

FARBA: Čalúnenie - čierna alebo bordová, rám - antracit metalic

MIESTO PRE ZÁVAŽIE: 6x odkladací tŕň s priemerom 50 mm chránený tvrdenou gumou - polyamidom

MIESTO PRE TYČ: 2 páry zaisťovacích hákov chránené tvrdenou gumou

PLATFORMA NA ISTENIE ZO ZADU: Rozmer 40x70 cm s protišmykovými gumenými lištami, zaisťujúca 100% stabilitu pri istení 

OPTIMÁLNA TYČ K TEJTO LAVICI: Olympijská 220 cm (nie je súčasťou)

Nová séria Marbo Free Weight (MF) je línia profesionálnych zariadení na voľné závažia. Všetky stroje z tejto série sú vyrobené z oceľových profilov 100x50x3 mm a 100x40x3 mm. Nový oblý dizajn zaručuje okrem vynikajúcej funkcionality aj to, že tieto zariadenia budú ozdobou každej profesionálnej posilňovne.

MF-L004 je profesionálna lavica určená na tréning hrudníka, ramien alebo brucha.
Opierka a blokáda sú pokryté hrubou a pevnou syntetickou kožou, naviac s dvojitým prešitím silnou niťou firmy COASTS a sú osadené na plechoch hrubých až 3 mm. Toto riešenie neznamená iba ohromnú odolnosť, ale zvyšuje estetiku celkového prevedenia Vášho nového stroja.

Stojany tejto lavice sú vybavené dvomi pármi pevných odkladacích hákov vypálených z 10 mm hrubého plechu, ktoré sú navyše pokryté vrstvou tvrdej gumy. To nielenže chráni tyč aj háky pred poškodením a odreninami, ale aj samotné odkladanie plne naloženej tyče je výrazne tichšie.

Klient má k dispozícii 5 stupňov nastavenia sedadla, vďaka čomu si každý lavicu prispôsobí svojim potrebám. Nový systém pohonu (podobne ako v kufroch áut) umožňuje ľahšie a tichšie nastavenie sedadla.

Všetky nohy sú ukončené hrubými gumenými stopkami, vďaka čomu sa lavica neposúva a je maximálne stabilná na akejkoľvek podlahe a navyše chráni podlahu pred poškriabaním.

Odkladacie tŕne na závažia (6x) sú pokryté špeciálnym polyamidom, ktorý zabraňuje odreninám a škrabancom najmä pri častom nakladaní závaží. Nárazy závaží navyše tlmí gumený tlmič na konci tŕňa. Je možné na nich odložiť závažia až do 600 Kg.

Platformy na istenie zozadu umožňujú Vášmu sparingpartnerovi istiť Vás bez toho, aby by mohlo dôjsť k zraneniu. Platformy sú vyrobené z hrubého plechu s protišmykovým gumeným vrúbkovaním. Ich výška nad podlahou zabezpečí ešte dokonalejšie istenie, ako keby stála istiaca osoba iba na zemi, pretože dráha pohybu tyče k istiacim hákom je takto výrazne kratšia.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam spoločnosti Marbo Sport vo výrobe profesionálnych posilňovacích zariadení  sa podarilo vytvoriť v podstate bezúdržbový stroj, ktorý znesie tú najvyššiu záťaž či hrubé zaobchádzanie typické pre komerčné fitnesscentrá. Vďaka využívaniu najnovších poznatkov a technológií pri obrábaní kovov a kovových profilov ide o zariadenie najvyššej kvality a spracovania v tejto cenovej kategórii.

Všetky stroje zo série Free Weight (MF) a Professional (MP) sú určené pre komerčné využitie.

 

842,00 €
799,00 €
Objednávka - 45 dní
Kód: MF-L004
 
Doplňujúce údaje
CENA NEZAHŔŇA DOPRAVU A MONTÁŽ TOHTO ZARIADENIA, ČO BUDE S KLIENTOM RIEŠENÉ INDIVIDUÁLNOU DOHODOU