KONTAKT
Kontakt
Telefón (SK): +421 907 200 036 +421 905 500 448
Email (SK): stemisport@gmail.com

Butterfly - prsné svaly v sede MP-U227 Marbo Sport

Butterfly - prsné svaly v sede MP-U227 Marbo Sport

Model:   MP-U227

Séria: Professional

Výška:  180 cm

Šírka:    100 cm

Dĺžka:   140 cm

Váha:   stroj – 190 KG

             tehličky – 160 KG

Tehličky:   16 x 10 KG

Nastavenie sedadla:   4 pozície

Max. zaťaženie:   150 KG

Úžitková plocha:   1,40 m2

Profil konštrukcie:   80x40x3mm, 120x60x3mm

Farba:   konštrukcia  – antracit metalic

               čalúnenie – bordová alebo čierna


VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=lIqZXI5ti1I


MP-U227 je profesionálne zariadenie určené primárne na tréning prsného svalstva, ale aj ramien. Vďaka nastaviteľnému sedadlu, regulácii počiatočnej polohy ramien a 160 Kg závažia je vhodný nielen pre profesionálov, ale aj pre úplných začiatočníkov.

Pevná a robustná kovová konštrukcia zabezpečuje kvalitný profesionálny tréning aj pri použití veľmi ťažkých váh. Masívna ale pritom pohodlná sedacia aj opieracia časť, hrubou gumou ukončené nohy a na dotyk príjemná pena na úchopoch rúk umožnia cvičiacej osobe trénovať maximálne komfortne.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam spoločnosti Marbo Sport vo výrobe profesionálnych posilňovacích zariadení  sa podarilo vytvoriť v podstate bezúdržbový stroj, ktorý znesie tú najvyššiu záťaž či hrubé zaobchádzanie typické pre komerčné fitnesscentrá. Vďaka využívaniu najnovších poznatkov a technológií pri obrábaní kovov a kovových profilov ide o zariadenie najvyššej kvality a spracovania v tejto cenovej kategórii. 


Tehličky o celkovej váhe 160 Kg tvorí celkovo 16 ks s váhou po 10 Kg.


Sedadlo je regulovateľné v 4 polohách a je komfortné pre všetky typy postáv. Ovláda sa jednoducho červeným kolíkom a je možné ho nastaviť aj jednou rukou za pár sekúnd.


Úchyty su pokryté hrubou vrstvou silnej peny, ktorá zabezpečí pevný a najmä bezpečný úchop. Štartovacia poloha úchytov je nastaviteľná v 5 pozíciách.


V novej sérii profesionálneho vybavenia je závažie chránené zvrchu tvrdým plastovým krytom a spredu/zozadu tmavým plexisklom. Práca stroja je tak ešte tichšia a zvyšuje to celkovú estetiku prevedenia.


Opierka je pokrytá hrubou a pevnou syntetickou kožou, naviac s dvojitým prešitím silnou niťou firmy COASTS. Operadlo ako aj sedadlo sú osadené na plechoch hrubých až 3 mm. Samotná konštrukcia stroja je vyrobená z oceľového profilu hrubého až 80x40x3 mm a je nielen veľmi odolná, ale aj dokonale vizuálne prevedená.

Všetky skrutky sú ukončené plastovými záslepkami, ktoré pôsobia esteticky a pritom zabraňujú prípadným odreninám.


Všetky stroje zo série Professional (MP) sú určené pre komerčné využitie a sú v zhode s normou PN-EN 957-4:2007

1 776,00 €
Objednávka - 45 dní
Kód: MP-U227
 
Doplňujúce údaje

Intuitívne nastavenie strojov zo série Professional (MP) a Free weight (MF) umožňuje bezproblémovú obsluhu týchto zariadení aj osobám, ktoré predtým necvičili a nemajú s týmito strojmi žiadne skúsenosti.


CENA NEZAHŔŇA DOPRAVU A MONTÁŽ TOHTO ZARIADENIA, ČO BUDE S KLIENTOM RIEŠENÉ INDIVIDUÁLNOU DOHODOU