KONTAKT
Kontakt
Telefón (SK): +421 907 200 036 +421 905 500 448
Email (SK): stemisport@gmail.com

Brezový cukor 1 kg

Brezový cukor 1 kg

Brezový cukor-Xylitol

Sladidlo rastlinného pôvodu.

Z konzumácie sa nepriberá, nemá negatívny vplyv na zuby, odkysľuje organizmus, na jeho spracovanie nepotrebuje organizmus inzulín, urýchľuje tráviaci proces a napomáha vylučovaniu. Je to také cukru podobné prírodné sladidlo, ktoré môžu užívať bezpečne aj diabetici, deti, kojace a tehotné ženy.

Používa sa na varenie a pečenie podobne ako bežný cukor. Nie je vhodný na prípravu kysnutého cesta.
- vyrobený z vlákien brezovej kôry
-glykemický index: 7
-obsahuje o 40% menej kalórii a o 70% menej uhľohydrátov ako rafinovaný cukor (240kal/100g)
-znižuje chuť do jedla a odďaľuje pocit hladu
- nízka energetická hodnota
- 100% prírodný
- vyrobené vo Fínsku
Zloženie: 100% xilit (brezový cukor)
Energetická hodnota:
240 kcal/100g
1004kJ/100g

Nadmerné používanie môže spôsobiť hnačku.

Zabezpečenie a udržiavanie optimálnej kyslosti organizmu je podstatou zdravého životného štýlu. Mierne zásaditý brezový cukor pozitívne ovplyvňuje celý tráviaci cyklus a alkalizuje organizmus.
-prirodzeným spôsobom podporuje činnosť čriev, zabraňuje vzniku zápchy, čím napomáha vyprázdňovaniu usadenín a jedov, čiže očisťuje – detoxikuje organizmus.
-neposkytuje živiny pre viac druhov baktérií, čím nás dokázateľne chráni pred zubným kazom, znižuje výskyt zápalov močových ciest, zabraňuje ochoreniam horných dýchacích ciest, znižuje astmatické ťažkosti. Zabraňuje usadeniu baktérií v ústnej dutine a pomáha predchádzať zápalom. Každodenným užívaním znižuje výskyt zápalov stredného ucha o 40%. Pri miernych formách ochorení môže dokonca nahradiť antibiotiká.

-Pružnosť pokožky zabezpečuje kolagén. Vekom sa stráca jeho vlhkosť a pružnosť, preto sa pokožka stenčuje a vznikajú vrásky. Brezový cukor podporuje tvorbu kolagénu, - pleť vyzerá mladšie. Podporuje vstr

ROZMERY: 1 kg 
9,90 €
Dostupnosť: skladom
Kód: Brezový cukor 1 kg