KONTAKT
Kontakt
Telefón (SK): +421 907 200 036 +421 905 500 448
Email (SK): stemisport@gmail.com

Bradlá stacionárne s hrazdou MS-U110 Marbo Sport

Bradlá stacionárne s hrazdou MS-U110 Marbo Sport
Akcia

Model:   MS-U110

Séria: Semi Pro

Výška:   209 cm

Šírka:   120 cm

Dĺžka:   119 cm

Váha:   58,9 KG

Rozmery opierky:   35 x 50 cm

Maximálne zaťaženie:   300 KG

Profil konštrukcie:   50 x 50 x 2 mm

Materiál:   oceľ

Farbené:   práškovo

Séria Semi pro je určená najmä do domácností alebo do menších klubových posilňovní. Pevný profil 50x50x2 mm zaisťuje vynikajúcu funkčnosť a maximálnu odolnosť. Čalúnenie v dvojfarebnom prevedení zasa zvyšuje celkovú estetiku prevedenia.


MS-U110 je multifunkčné zariadenie, na ktorom precvičíte svalové partie brucha, ramien, hrudníka, ale aj biceps a triceps. Vo vrchnej časti sa nachádza špeciálne tvarovaná hrazda bez stredovej priečky, vďaka čomu Vám nič nebráni dvíhať sa čo najvyššie pri rôznych úchopoch. Hrazda je ukončená gumenými rukoväťami, ktoré zabezpečia pevný a komfortný úchop.


Operadlo je hrubé až 5 cm a každý cvičiaci sa o neho dokáže pohodlne oprieť. Základom operadla je pevná MDF doska, čalúnenie je vyrobené z odolnej syntetickej kože, ktorá je prešitá silnou niťou Epic od firmy COASTS.

V spodnej časti sa nachádzajú extra madlá, určené napríklad na cvičenie klikov. Vďaka optimálnemu umiestneniu na podstave stroja zaisťujú tieto madlá nielen správnu polohu rúk, ale aj vynikajúcu stabilitu počas tréningu.

Podlaketníky sú vyrobené z hrubšej vnútornej peny s tvrdosťou T90, čo zabezpečuje pevné a stabilné podopretie Vašich lakťov. Úchyty sú ukončené gumenými protišmykovými rúčkami s logom spoločnosti Marbo Sport a sú nastaviteľné až v troch polohách, vďaka čomu si každý nastaví ich polohu podľa svojej postavy.

Nohy sú ukončené gumenými stopkami, vďaka ktorým je zariadenie stabilné na akejkoľvek podlahe.

Všetky skrutky zakrývajú plastové záslepky, ktoré nielenže zvyšujú celkovú estetiku, ale zabraňujú prípadným poraneniam alebo odreninám.

343,00 €
315,00 €
Na sklade
Kód: MS-U110
 
Doplňujúce údaje

Najnovší model obľúbených stacionárnych bradiel s hrazdou (2015)