KONTAKT
Kontakt
Telefón (SK): +421 907 200 036 +421 905 500 448
Email (SK): stemisport@gmail.com

Bradlá stacionárne s hrazdou MP-U210 Marbo Sport

Bradlá stacionárne s hrazdou MP-U210 Marbo Sport

Model:   MP-U210

Séria: Professional

Výška:   227 cm

Šírka:   126 cm

Dĺžka:   110 cm

Váha:   90 kg

Maximálne zaťaženie:   400 kg

Úžitková plocha:   2,50 m2

Profil konštrukcie:   80x40x3 mm

Farba konštrukcie:   antracit metalic

Farba čalúnenia:   bordová alebo čierna

Stacionárne bradlá s hrazdou MP-U210 zo série Professional sú masívne a pevné zariadenie určené nielen na tréning chrbta a brušného svalstva, ale aj hrudníka, ramien alebo tricepsov. Zariadenie je 100% stacionárne, vďaka čomu môžete bez problémov vykonať dvíhanie nôh, účinný cvik na spodnú časť brucha.


Hrazda pozostáva z dvoch špeciálne tvarovaných úchytov pokrytých hrubou penou. Môžete si tak vybrať z viacerých možných úchopov a precvičiť viac svalových skupín.


Bezpečnostné stopy sú vyrobené z hrubého vrúbkovaného plechu, ktorý zabraňuje zošmyknutiu a uľahčuje nástup do stroja. Vďaka nim dokážete rýchlo a najmä bezpečne zaujať  správnu pozíciu na cvičenie.


Úchyty su pokryté hrubou vrstvou silnej peny, čo zabezpečuje pevný a pritom komfortný úchop. Ich konce sú ukončené kovovou skrutkou striebornej farby.


Nohy sú ukončené gumovými stopkami, ktoré zabraňujú nechcenému pohybu a zaručujú dokonalú stabilitu zariadenia na akomkoľvek povrchu Vašej posilňovne. Na koštrukcii je zároveň zobrazené unikátne sériové číslo Vášho stroja a taktiež bezpečnostný certifikát.


Konštrukcia je vyrobená z hrubého oceľového profilu 80x40x3 mm, čo garantuje jej vynikajúcu pevnosť, odolnosť a bezpečnosť.


Podlaketníky sú nasmerované dovnútra, vďaka čomu sa nemusíte obávať zošmyknutia rúk počas tréningu. Ich umiestnenie tak umožňuje správnu a stabilnú polohu Vášho tela.


Opierka je pokrytá hrubou a pevnou syntetickou kožou, naviac s dvojitým prešitím silnou niťou firmy COASTS. Operadlo ako aj podlaketníky sú osadené na plechoch hrubých až 3 mm. Takáto konštrukcia je nielen veľmi odolná, ale aj dokonale vizuálne prevedená.


Všetky skrutky sú ukončené plastovými záslepkami, ktoré pôsobia esteticky a pritom zabraňujú prípadným odreninám.


Všetky stroje zo série Professional (MP) sú určené pre komerčné využitie a sú v zhode s normou PN-EN 957-4:2007

658,00 €
Objednávka - 45 dní
Kód: MP-U210
 
Doplňujúce údaje

Intuitívne nastavenie strojov zo série Professional (MP) a Free weight (MF) umožňuje bezproblémovú obsluhu týchto zariadení aj osobám, ktoré predtým necvičili a nemajú s týmito strojmi žiadne skúsenosti.

 

CENA NEZAHŔŇA DOPRAVU A MONTÁŽ TOHTO ZARIADENIA, ČO BUDE S KLIENTOM RIEŠENÉ INDIVIDUÁLNOU DOHODOU OU