KONTAKT
Kontakt
Telefón (SK): +421 907 200 036 +421 905 500 448
Email (SK): stemisport@gmail.com

O značke Marbo

Spoločnosť Marbo bola založená pred 30 rokmi v poľských Starachowiciach. Začínalo sa s produkciou jednoduchých zariadení do domácich posilňovní a so zväčšujúcimi sa skúsenosťami stúpala aj kvalita a šírka vyrábaného sortimentu. V súčasnosti sa Marbo stal popredným výrobcom fitness vybavenia v Poľsku, ktorý ponúka výrobky svetovej kvality za naozaj výhodné ceny. Produkty Marbo sú dostupné pre každého, kto chce začať s kulturistikou, ponúka však aj profesionálne vybavenie posilňovní a fitness klubov, športových oddielov polície a iných silových zložiek v Poľsku ale aj mimo neho. Každý deň firma vlastnou dopravou alebo kuriérskymi spoločnosťami vybavuje cez 200 zakázok. Vytvorili značku a získali skúsenosti, ktoré zaväzujú firmu pokračovať vo vytýčenej ceste ďalej.


Pre spoločnosť Marbo je kulturistika vášňou a tým, že ju kombinuje s modernými a cenovo dostupnými strojmi, získava zákazník najvyššiu kvalitu zariadení pre fitness vyrobených s dôrazom na detail. Cieľom sú stroje nielen bezpečné pri Vašej športovej činnosti, ale veľký dôraz je kladený aj na pohodlie pri ich užívaní.


Pokiaľ chcete kvalitu a pritom neriskovať pri čínskych napodobeninách, vedzte, že produkty Marbo sú pre Vás tou najlepšou voľbou. Dôkazom toho je aj doživotná záruka na zvárané časti a kovové konštrukčné diely! Premýšľajte o tom, či Vám niekto môže dať takúto istotu?


Viac na www.marbo-sport.pl


Certifikáty kvality a bezpečnosti Marbo Sport'